Radiolodzy personelu są dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Radiolodzy personelu są dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Mieszkańcy są odpowiedzialni za dostarczanie wstępnych interpretacji dla szerokiego zakresu badań, a także za zapewnienie reakcji kontrastowej i pokrycia pozbawiania się. Uczęszczający na radiologów personelu są wewnętrznie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i są dostępne, aby pomóc mieszkańcom, a także przekazywać informacje zwrotne w czasie rzeczywistym. Większość wstępnych raportów jest podpisana przez radiologa uczestniczącego w ciągu godziny, co pomaga zapewnić terminowe i odpowiednie zarządzanie pacjentem. Różne przesunięcia połączeń są wymienione poniżej: Call Shift Times ER w dni powszednie bez holijnego ER

17:00 – 9:00 P.M.

Body wakacyjne i weekendowe CT/er 7:00 – 9:00 P.M.

Weekend neuro ct i body ir 7:00 – 3:00 p.m. Nightfloat 21:00. – 7:00

Zastosujemy system Float Night, aby zapewnić zasięg na noc. Nasze nocne bloki pływakowe składają się z 7 kolejnych zmian z dnia na dzień, rozproszonych przez rok akademicki. Mieszkańcy pierwszego roku mają 1 blok/tydzień nocnego pływaka, mieszkańcy trzeciego roku mają 3 bloki nocnego pływaka, a mieszkańcy drugiego i czwartego roku mają 4 bloki nocnej pływaku. Radiolodzy personelu są dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nocne sesje dydaktyczne odbywają się również dla mieszkańców nocnych, prowadzonych przez pracowników działu ratunkowego.

Edukacja

Konferencja w południe odbywa się codziennie od 11:30 do 12:30 i jest przede wszystkim oparte na przypadkach. Popołudniowe konferencje dydaktyczne odbywają się we wtorek i czwartkowe popołudnia w godzinach 16:00 do 17:00 i wykorzystują 2 -letni program nauczania dydaktycznego. Konferencje brzuszne/klatki piersiowej odbywają się w czwartkowe poranki od 7:30 – 8:30 dla mieszkańców obrotu ciała/klatki piersiowej, pediatrycznej i medycyny nuklearnej. Recenzje Rady Departamentu dla mieszkańców Radiologii trzeciego roku (PGY-4) rozpoczynają się w lutym każdego roku. Mamy 100% wskaźnik przepustki na egzaminie ABR.

Henry Ford ma zaszczyt oferować program pobytu w fizyce medycznej, a nasi mieszkańcy korzystają z nauczania przez ekspertów w tej dziedzinie. Nasz program nauczania fizyki jest obrotowym rocznym programem nauczania.

Nasz wydział współsponsoruje program profesora wizytu z kilkoma innymi szpitalami w południowo-wschodniej części Michigan. Wszyscy mieszkańcy radiologii są zwolnieni z obowiązków klinicznych, aby mogli uczestniczyć w 4-godzinnym wykładzie wygłoszonym przez różnych renomowanych mówców w radiologii przez cały rok.

Edukacja studencka medycyny

3 i 4.- Year Studenci z Wayne State University, a także z zewnętrznych instytucji rutynowo obracają się przez nasz dział radiologii, co pozwala nam nauczyć i mentorować.

Mieszkańcy prowadzą cotygodniowe konferencje edukacyjne studentom medycyny i nauczanie rutynowo w stacja robocza.

;

Jako dzieci w kierunku niemowlęcym ząb jest powszechnym problemem. Twoje dziecko może być wybredne i drażliwe lub żucia i ssące wszystko w zasięgu ręki. Dobra wiadomość: ząbek jest tymczasowy – i są wskazówki i sztuczki, które mogą to ułatwić.

Kiedy zaczyna się ząb?

Doświadczenie ząbkowania jest inne dla każdego dziecka , chociaż większość dzieciaków ma swój pierwszy ząb w wieku od 6 do 12 miesięcy. Niektórzy 1-latkowie mogą nadal mieć uśmiech bezzębny, ale jeśli ich wzrost kości, skóra i włosy są normalne, są dobre, że są po prostu późno kwitnących.

Jeśli twoje dziecko jest już poza nimi Pierwsze urodziny, bez oznak ząbkowania, wspomnij o tym swojemu pediatrze. Być może nadszedł czas, aby zobaczyć dentystę pediatryczną. Rentgen ujawni, czy zęby są na miejscu pod powierzchnią. Większość dzieci ma wszystkie zęby, zanim osiągną 3 lata.

Jakie są oznaki ząbkowania?

Objawy ząbkowania mogą trwać zaledwie kilka dni przed wybuchem zęba, Lub mogą trwać przez miesiące, gdy pojawia się grupa zębów jednocześnie. Dla kilku szczęśliwych dzieci (i ich rodziców) ząb w ogóle nie powoduje żadnych objawów.

Najbardziej oczywiste znaki są czerwone i spuchnięte dziąsła, a dziecko, które jest trochę bardziej wybredne niż bardziej wybredniejsze niż Normalne.

Inne znaki mogą obejmować:

 • Emerging Toot
 • Odmawianie jedzenia
 • Snu Li> Chwytanie twarzy i uszu
 • ślinienie
 • Nadmierne gryzienie, żucie i ssanie

Jeśli masz kilka z tych objawów Od razu szanse na to, że twoje dziecko jest ząbkowane. Niektóre dzieci mogą nawet zwiększyć gorączkę niskiej jakości (temperatura powyżej 100,4 jest prawdopodobnie spowodowana infekcją, a nie ząbkowaniem).

Jakie są najlepsze środki zaradcze?

Znasz swoje Dziecko jest wybredne i niewygodne. Wiesz, że uczucie przecinania dziąseł jest prawdopodobnie nieszczęśliwe. Co możesz zrobić, aby zminimalizować ból i najlepiej wspierać swoje dziecko?

Oto pięć bezpiecznych i prostych strategii:

 • Wyłóż klatkę do mycia. Uciekaj szmatką pod lodową zimną wodą i daj je dziecku, aby ssać i żuć. Połączenie zimna, konsystencja szmaty i wilgoci wydaje się być zwycięzcą wielu dzieci.
 • Masuj dziąsła. Ząbkujące dzieci lubią poczucie presji na dziąsła. Pomaga w zakłóceniu odczucia bólu ząbkowania. Użyj czystych palców, aby pocierać dziąsła i pozwól dziecku gumę i usta palcami.
 • Częściej przytulał. Ząbek może być bardzo niewygodny dla dzieci. Czasami trzymanie lub kołysanie dziecka może pomóc je uspokoić, aby lepiej tolerować dyskomfort.
 • Użyj chłodniczej. Wiele pierścieni ząbków jest przeznaczonych do chłodzenia. Wrzuć je do lodówki, a następnie wyłóż je, gdy twoje dziecko wydaje się wybredne lub niewygodne. Zimny ​​ząbek pomaga zmniejszyć stan zapalny w dziąsłach, a jednocześnie daje dziecku coś bezpiecznego do przeżuwania.
 • Łączy bólu. Jeśli nic nie wydaje się stępić ból, a twoje dziecko jest wyjątkowo wybredne, bez recepty acetaminofen (tylenol) może zapewnić ulgę.
 • Ząbek, aby uniknąć

  Nie wszystkie produkty sprzedawane dla ząbkowania są bezpieczne lub skuteczne dla niemowląt. Dwa do obserwowania:

  • Homeopatyczne produkty ząbkowane: niektórzy rodzice przysięgają homeopatyczne krople ząbkowania i tabletki, ale ryzyko leczenia homeopatycznego znacznie przewyższa wszelkie potencjalne korzyści. W przeciwieństwie do konwencjonalnych leków, formuły homeopatyczne nie są regulowane przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (FDA). Zamiast tego są sprzedawane jako suplementy diety i nie podlegają tym samym rygorystycznym testom, co leki konwencjonalne.
  • Miejscowe środki znieczulające: chociaż możesz pocierać odrętwiał żel lub krem ​​na dziąsła dziecka, to jest to Najlepiej poczynić się. W rzadkich przypadkach produkty zawierające benzokainę mogą powodować metemoglobinemię, stan, w którym ilość tlenu we krwi spada niebezpiecznie niski. Ponadto leki miejscowe zazwyczaj nie pozostają tam, gdzie je stosujesz. Mogą zejść do gardła i mieszać z śliną, co może złagodzić odruch gag i potencjalnie prowadzić do dławiania.

  Ząbek nie będzie trwał wiecznie, ale może być trudne, szczególnie jeśli wiele wielu Zęby pojawiają się jednocześnie. Jeśli twoje dziecko wydaje się wyjątkowo drażliwe, a standardowe rozwiązania gdzie kupic cardioxil nie działają, porozmawiaj z lekarzem dziecka. Możesz potrzebować skierowania do dentysty pediatrycznej, aby wykluczyć problemy z zębami dziecka.

  Chcesz więcej porad od naszych ekspertów od samopoczucia? Subskrybuj już dziś, aby otrzymywać cotygodniowe e -maile naszych najnowszych wskazówek.

  Aby znaleźć pediatrę w Henry Ford, odwiedź Henryford.com lub zadzwoń pod numer 1-800-436-7936.

  Stacy Leatherwood Cannon, M.D. Wellness dla Henry’ego Forda Livewell. Widzi pacjentów w centrach medycznych Henry’ego Forda w Midtown Detroit i Sterling Heights. Dowiedz się więcej o Dr. Leatherwood Cannon.

  Kategorie: Parentwell

  Tagi: Pediatrics, Dr. Stacy Leatherwood Cannon

  ;

  Zdarzenie zostania matką powinno być tylko radosnym, ale podniecenie związane z posiadaniem nowego dziecka można przyćmić poczuciem smutku i huśtawek nastroju. Wiele nowych matek doświadcza tych uczuć wkrótce po porodzie, które często są określane jako „Baby Blues”.

  „Baby Blues zwykle widziano około trzech do pięciu dni po urodzeniu dziecka i mamie i mamie Często doświadcza objawów przez około dwa tygodnie ”, mówi Janet Weatherly, certyfikowana położna pielęgniarki w Henry Ford Health System. „W ciągu pierwszych kilku tygodni po porodzie estrogen i zmiana hormonu doświadczenia matki stają się czynnikiem początkowym objawów bluesa po babydach.”

  Niektóre typowe objawy to płacze, lęk i poczucie niepokoju lub przytłoczony; Są one często odczuwalne przez nowe matki ze względu na dodatkowy stres i odpowiedzialność, jaką może przynieść noworodek. Objawy te są znane jako Baby Blues i prawdopodobnie wystąpią w ciągu czterech do pięciu dni po urodzeniu dziecka.

  „Istnieje ogromna różnica między tym, co nazywa się dzieckiem bluesem a depresją poporodową (PPD (PPD (PPD ) – mówi Weatherly. „Ramki czasowe, w których występują objawy, są często czynnikiem wyróżniającym, ponieważ Baby Blues powinien ustępować po kilku tygodniach, podczas gdy PPD może trwać do roku lub dłużej.”

  Jako matka opiekująca się nowym niemowlęciem i potencjalnie potencjalnie Starsze dzieci Oprócz zarządzania normalnymi obowiązkami, poczucie depresji są szczególnie problematyczne. Depresja poporodowa występuje u 10-15 procent kobiet w ciągu sześciu miesięcy po porodzie z czynnikami ryzyka często odzwierciedlającymi te zwykle występujące z poważną depresją.

  Oto kilka sposobów na odróżnienie między bluesem dla dzieci a depresją poporodową:

  • Oś czasu. Dziecko blues występują przez kilka godzin dziennie i powinien zniknąć w ciągu czternastu dni po porodzie. Z drugiej strony depresja poporodowa może wystąpić w ciągu czterech tygodni do kilku miesięcy po porodzie i może trwać do roku.
  • Objawy. Niektóre objawy małego bluesa to drażliwość, zmęczenie i smutek. Objawy PPD są często poważniejsze i obejmują agresję, ekstremalny stres i potencjalnie poczucie oderwania od dziecka.

  Ważne jest, aby otworzyć dialog z dostawcą na temat tych nowych emocji, wyzwań i wyzwań i wyzwań i zmiany, których doświadczasz. Niezależnie od tego, czy doświadczasz Baby Blues, czy depresja poporodowa, konieczne jest poproszenie o pomoc w odkryciu, jakie leczenie może być najlepsze.

  Powiązany temat: Nie, nie powinieneś jeść łożyska

  , aby zrobić wizyta z lekarzem Henry Ford lub położną, odwiedź Henryford.com lub zadzwoń pod numer 1-800 Henryford (436-7936).

  Aby uzyskać więcej porad na temat zdrowego życia i rodzicielstwa ekspertów Henry’ego Forda, subskrybuj dziś, aby otrzymać Nasze najnowsze artykuły.

  Janet Weatherly, C.N.M., widzi pacjentów usług położnych i położnictwa w Henry Ford Health Center – Fraser i Henry Ford Macomb Hospital.

  Kategorie: Feelwell

  Tagi : Janet Weatherly, Położnictwo, pediatria, zdrowie kobiet

  ;

  Sezon powrót do szkoły często oznacza podróż do gabinetu lekarskiego, aby być na bieżąco z szczepionkami i ujęciami przypominającymi. Wszystkie dzieci, zarówno w programach publicznych lub prywatnych, które wchodzą w opiekę nad dziećmi, przedszkolem i siódmą klasą lub nowo zapisane do okręgu szkolnego Michigan, muszą być na bieżąco z szczepionkami.

  „Szczepionki są Jedna z najbardziej udanych interwencji zdrowia publicznego w historii ” – mówi Jordan Kridler, pediatra z Henry Ford Health System. „Szczepienia jest jednym z najlepszych sposobów ochrony swoich dzieci przed wieloma możliwymi do zapobiegania i potencjalnie śmiertelnymi chorobami zakaźnymi.”

  Dr. Kridler wyjaśnia, że ​​szczepionki pomagają zapobiegać infekcji poprzez współpracę z systemem obronnym organizmu w celu rozwinięcia odporności na chorobę. Szczepionki nie powodują choroby, którą zapobiegają.

  Wielu rodziców jest przyzwyczajonych do harmonogramu szczepień i szczepionek podawanych dzieciom i małym dzieciom, ale mogą być mniej kompetentne na temat szczepionek, takich jak brodawczaka ludzkie (HPV) szczepionka, która jest zalecana dzieciom w wieku 11-14 lat.

  „Gdy dzieci idą w wieku nastoletnich, istnieje inny zestaw chorób, na które są zagrożone, więc istnieją dodatkowe szczepionki, które będą one Musisz być chroniony przed tymi chorobami ” – mówi dr Kridler.

  Pozostanie na bieżąco z szczepieniami dotyczy również studentów na studiach. Skontaktuj się z uczelnią dziecka w poszukiwaniu indywidualnych wymagań. Niektóre uczelnie mogą poprosić o oficjalne zapisy szczepień, które można uzyskać z biura lekarza. Jedna często wymagana szczepienia na studiach obejmuje szczepionkę przeciw meningokokowej (zapalenie opon mózgowych).

  Łączenie obaw związanych z szczepionkami, chociaż wiele mitów dotyczących ryzyka stwarzanego przez szczepionki zostały obalone, niektórzy rodzice nadal mają obawy dotyczące szczepień. /p>

  „Wiele chorób, których szczepionki zapobiegają, nie jest już powszechnych, a zatem wielu rodziców nie zna ich i nie postrzega ich jako ryzyka”, mówi dr Kridler. „W rezultacie wielu rodziców uważa ryzyko uzyskania szczepienia jako przeważania na faktyczne ryzyko choroby, a zatem decyduje się na opóźnienie lub unikanie szczepionek.”

  Obawy o bezpieczeństwo szczepionek również prowadzą Niektórzy rodzice małych dzieci zbadali opcję alternatywnych harmonogramów szczepień niż oficjalny harmonogram zalecany przez Centers for Disease Control (CDC) i American Academy of Pediatrics (AAP). Jednak dr Kridler zniechęca do rodziców, którzy mogą chcieć przestrzegać harmonogramów szczepionek szczepionek alternatywnych lub „przestrzeni”.

  „Alternatywne harmonogramy zwiększają czas podatności na choroby zapobiegające szczepionkom, które nadal powodują wybuch, zwiększają ognisko, zwiększają wybuch, zwiększają wybuch, zwiększają wybuch, zwiększają wybuchy, zwiększają wybuch wybuchu. Ryzyko szczepienia i może zwiększyć ryzyko działań niepożądanych. Zwykle wymagają również dodatkowych wizyt, które mogą być kłopotliwe i czasochłonne ”, mówi.

  W razie wątpliwości ważne jest, aby rodzice przeprowadzali dokładne rozmowy z pediatrą swojego dziecka, aby lepiej zrozumieć zalecane szczepienia i ich ryzyko i korzyści.

  Aby znaleźć pediatrę lub dostawcę medycyny rodzinnej w Henry Ford lub umówić się na spotkanie, odwiedź Henryford.com lub zadzwoń pod numer 1-800 Henryford (436-7936).

  Dr. Jordan Kridler jest certyfikowanym pediatrą, który widzi pacjentów w Henry Ford Medical Center-Royal Oak.

  Kategorie: Parentwell

  Tagi: Jordan Kridler, Pediatrics

  ;

  Michigan jest świetny (śmiem powiedzieć idealnie?) Dla osób poszukiwawczych na świeżym powietrzu. Dla wielu uderzenie w pole golfowe jest wysoko na liście działań, które sprawiają, że Michigan jest tak przyjemny o tej porze roku. Cieplejsza pogoda w drodze z pewnością sprawi, że będziesz w nastroju, aby wkrótce trafić na pole na rundę.

  Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem, czy doświadczonym weteranem, ten sport nie nadejdzie bez ryzyka obrażeń. Trevor Lopez, trener sportowy w Henry Ford Health System, mówi o jednych z najczęstszych bólu i szczepów związanych z golfem, oraz o tym, jak im zapobiec, abyś mógł cieszyć się całym sezonem golfowym.

  Kontuzja golfa # # 1: Ból pleców

  Ból pleców jest prawdopodobnie najczęstszą dolegliwością, która dotyka golfistów. Największy winowajca tego bólu? Mając słaby rdzeń.

  „Rdzeń to miejsce, w którym pochodzi twoja moc i stabilizacja przez huśtawkę, a gdy te mięśnie są słabe, może prowadzić do złej postawy – albo wyginanie pleców, albo zaokrąglając ramiona Klub – który może prowadzić do bólu pleców ”, mówi Lopez.

  Podczas wchodzenia na stanowisko golfa, pamiętaj, aby trzymać plecy tak płasko, jak to możliwe, aby uniknąć pogarszania mięśni pleców lub zmuszania ich do nadmiernego kompensacji dla biednych Forma.

  Uraz golfa #2: Ból łokcia

  Kolejnym powszechnym urazem związanym z golfem jest ból w łokciu. Ten rodzaj bólu jest związany z mięśniami i jest związany z wykonywaniem tego samego ruchu (huśtanie klubu golfowego) w kółko.